Erkeklerde Estetik

Günümüzde kadınlar gibi erkekler de, daha iyi görünmek için uğraşıyorlar. İş hayatında ve gündelik hayatta bakımlı ve şık görünüm erkeklere de birçok avantaj sağlamaktadır. Erkekler için başlıca estetik konularımız:

Saç Dökülmesi ve Kellik

Stresli iş, aile ve sosyal hayatı pek çok erkeğin günümüzde saç dökülmesi veya kellik sorunu yaşamasına neden olmaktadır. Saç dökülmesine karşı mezoterapi, elektrostatik tedavi, yapışkan peruk, saç ekimi ve flep ameliyatları ile tedavilerimiz bulunmaktadır.

Kadınsı Görünen Memeler

Kadınsı görünümdeki memelere jinekomasti denilmektedir. Çok seyrek görülen bir durum değildir. Erkeklerin %10’unda görülen bu durum; psikolojik olarak kişinin günlük yaşamını ve giyim tarzını etkilemektedir.

Lazer Uygulamaları

Erkekler lazere en çok kıllanma konusunda gereksinim duyarlar. Kulak, kaş arası, sakal üstü, sırt, göğüs, bacak ve kollar en sık lazer epilasyon yapılan yerlerdir. Erkeklerde epilasyon kadınlara göre daha etkili olmaktadır. Çoğunlukla 3-4 seansta sonuç alınmaktadır. Lazer ile sivilce lekeleri, benler, yaşlılık ve güneş lekeleri, yara izleri, dövme izleri, kılcal damar çatlakları da rahatlıkla yok edilebilmektedir.