mediliva-sac-simulasyonu

Saç Simülasyonu


Saç simülasyonu özel olarak tasarlanmış cihazlarla özel olarak geliştirilmiş boyaların saç bölgesine minik efektler şeklinde uygulanması işlemidir. Başka bir deyişle, doğal görünüme çok yakın sonuç veren kalıcı makyaj işlemidir.

Saç simülasyonu yöntemi cerrahi olmayan, ağrısız ve bay bayan uygulanabilen modern bir yöntemdir.

Seyrek saçlı kişilere uygulanan bu işlem istenildiğinde saçlarını uzun tutmak isteyen hastalarımıza da uygulanabilmektedir. Saç ektirme işlemi geçirmiş ama hala seyrek saça sahip kişiler ya da saçlarında dökülme yaşamış kişiler tercih edebilirler.

Saç simülasyonu sadece doğal pigmentler ve uygulama yöntemleri kullanılarak günümüzde cerrahi işlem gerektirmeyen en iyi kellik kapatma yöntemidir.

Yöntemde kullanılan boyalar özel olarak üretilmiş su bazlı boyalardır ve sağlığa herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Aksine cerrahi bir operasyon olmadığı için uygulaması kolaydır.

Uygulamadan sonra saçın rengi açılmaz, uygulandığı tonda kalır.

Kalıcılığı 3 – 4 yıl arasındadır.


Saç Ekimi ve Saç Simülasyonu


Saç simülasyonu türleri ve aşamaları; her yaş, renk ve cilt tipine uygun olup saç ekimi yöntemi ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu şekilde hem saç ekimi ile açık olan bölgeler kapatılmış olup hem de saç teli az ya da ince olan hastalarımız için tam bir doğal görünüm sağlamaktadır. Aynı şekilde saç simülasyonu uygulanmış bir alana saç ekimi de yapılabilmektedir.

İşlem uygulandıktan sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. kızarıklık dahi oluşmamaktadır.

Saç Ekimi Yöntemleri

Yaz dönemine özel fiyatlar ve detaylı bilgi için bize ulaşın.

Bilgi Alın