Türkiye'de Sağlık Turizmi


Türkiye, sağlık sektöründe çok iyi yetişmiş ve eğitimli insan gücüne sahiptir. Yabancı dil bilen doktor ve sağlık çalışanlarıyla iletişim konusunda sorun yaşanmamaktadır. Sağlık turisti, kafasında oluşan her türlü soruya kolaylıkla cevap alabilir. Ayrıca ameliyat öncesi ve sonrasında gerek doktorlar gerekse hemşireler tedavi olan sağlık turistini yeterli düzeyde bilgilendirerek moral olarak iyi olmasını sağlamaktadırlar.

Tamamını Görüntüle


 • pick-up-first-class

  Havaalanında Karşılıyoruz!

  Misafirimiz olduğunuzu biliyoruz. Bunun için sizi havalanında iner inmez karşılıyoruz.

  Sağlık turizmi dahilinde sizin bir müşteri değil misafir olduğunuzu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden ilk olarak havaalanında sizi karşılıyoruz. Bu şekilde bilmediğiniz farklı bir lokasyonda yabancılık çekmenizi önlüyoruz.

  Daha Fazla
 • asia

  Otele Yerleştirme ve Ulaşım

  Tüm ulaşımınızı özel araçlarımızla sağlayıp sizi yüksek standartlarda otellerde misafir ediyoruz.
  Sağlık turizmi çerçevesinde sizi havaalanında karşıladıktan sonra yapılan her aşamada ulaşımınızı ve konaklamanızı sağlıyoruz. Bunun için en iyi seçenekleri sunarak tüm programı siz gelmeden hazırlıyor ve sizinle paylaşıyoruz. Oteli Tanıyın
 • operation

  Sağlık Hizmetleri

  Rahat ve konforlu ulaşım/konaklama sağladıktan sonra sıra sizi mutlu etmede!
  Tüm sağlık hizmetlerimizi seçmiş olduğunuz işlem için alanında uzmanlaşmış hekimlerle ve tam teşekküllü hastanelerde tamamen steril ortamlarda gerçekleştiriyoruz. Bunları yaparken sizi operasyon anında ve sonrasında ziyaret etmeyi de unutmuyoruz.
  Hizmetlerimiz
 • Ozon Terapisi

  Tamamen Mutlu ve Sağlıklı

  Tamamının amacı sizi istediğinizle sağlıklı ve mutlu şekilde buluşturmak.
  Sadece operasyon öncesi ve operasyon anı değil, operasyon sonrası da ilgilenerek sizin için elimizden geleni yapıyoruz. Öncelikli hedefimiz her zaman sağlık. İstediğinize kavuşmanızı sağlıyoruz: Tamamen Mutlu ve Sağlıklı şekilde.
  İletişim
 • contact1

  Sorularınızı Cevaplamak İçin Hazırız

  Tüm bunları okumanız yerine bizim size anlatmamızı tercih ederiz.
  İletişimin ve bilginin bu konudaki önemini biliyoruz. Bu yüzden tüm aşamaları ve işlemleri size detaylı olarak iletmek isteriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz ya da bizim sizi aramamız için bize bilgilerinizi iletmeniz yeterli.
  İletişim